Etkinlik, Haberler

Gamesweek 2017 | Calitte Ana Sahne Sponsoru

GameSweek 2017

2 – 5 Kasım tarihleri arasında bizler için yapılan bir oyun fuarı ile daha karşı karşıyayız. Games Week 2017’de bir çok turnuva ve eğlenceli görevler ile zaman geçirmek çok güzel. Games Week fuarında hazine avı görevi çeşitli oyun turnuvaları; pubg lol csgo mevcut.

Fuarın ana sahne sponsoru ve resmi turnuva bölgesinin oyuncu koltukları ihtiyacı Calitte oyuncu koltuğuile giderildi. Rahat bir turnuva performansı sergileyecek olan oyuncular gayet memnun. 🙂

Fuarların vazgeçilmezi olan iki Calitte ve RedBull yine ortak bir çalışma ile yayıncılarına Calitte rahatlığı sundu. Fuara dair bir çok eğlenceli anlara aşağıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz.

COSPLAYERS

Her fuar da olduğu gibi bu fuar içinde aynısını diyebiliriz! “Cosplayer arkadaşlar en çok bizim standımızı seviyorlar! :)” Sık sık standımızı ziyaret edip o koca kostümleriyle bile rahat edebildikleri tek koltuk ve tek yer Calitte!

GAMEX, E-GAMESHOW fuarlarında olduğu gibi bu etkinlikte de cosplayer ödülleri CALITTE tarafından verildi. Bir çok arkadaşımızın yarıştığı bu etkinlikte kazanan büyük ödülle ayrıldı. Sadece kostüm değil bir çok sahne showunu da sergilemek zorunda oldukları bir yarışma sergilendi.

Birbirinden etkili performanslarıyla sahnelerde bizlere keyifli anlar yaşatan cosplayer arkadaşlarımız sık sık bizleri ziyarette bulundular. Eğlenceli ve etkileyici görüntüleriyle koltuklarımıza çok yakıştılar. Bu keyifli fuar süresince beraber güzel vakit geçirdiğimiz bu arkadaşlara işlerinde başarılar diliyoruz.

GAMESWEEK AFTER VIDEO

GAMESWEEK ÜRÜNLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir