Etkinlik, Haberler

Gamex 2017 | Calitte Cosplayers Sponsoru

Gamex 2017

GAMEX Hakkında

1981 yılında CompeX’leri düzenleyerek yola çıkan Rönesans Fuarcılık, teknoloji fuarcılığında uzmanlaşmıştır. 2000’li yıllarla birlikte GameX Fuarlarını düzenlemeye başlayarak, dijital oyun sektörünün gelişmesine katkı sağlamayı önemli bir misyon ve vizyon olarak üstlenmiştir.

GAMEX 2017

Biz gamer gençlerin bütün bir sene boyunca beklediği o muhteşem fuar GameX bu sene TÜYAP’ta kapılarını sizlere açtı. Fuara çeşitli streamer youtuber ve siz değerli arkadaşlar eşlik etti. E-Gameshow fuarında olduğu gibi burda da en çok ziyaret edilen ve sevilen stantlardan biri olan Calitte bir çok etkinlik ile sizleri eğlendirmeyi ve dinlendirmeyi başardı. Fuar esnasında bir çok etkinliğe katkı sağlayan CALITTE, kazanan ilk üç cosplayerlara da ödüllerini taktim etmiştir.

Bir çok yayıncı, youtuber dostumuzla birlikte fotoğraflar çekildiğimiz bu etkinlikte standımız herkesin büyük ilgisini topladı. Bizleri ziyaret eden, bizlerle vakit geçiren tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

REDBULL GAME YAYINYALARI

Çeşitli yayıncıların geldiği REDBULL GAME canlı yayınları esnasında CALITTE Oyuncu Koltuklarını kullanan yayıncılar rahat ve keyifli anlar yaşadı ve izleyicilerini eğlendirdiler. Sene içerisindeki 3 en büyük etkinlikte de REDBULL CALITTE ortaklığı ile yayınlar yapıldı. Hepsinin birbirinden güzel olduğu bu yayınların ana sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Bu REDBULL GAME yayınlarına katılım sağlayan yayıncılar;

EFE UYGAÇ

RECEP KESKİN

EKİN KOLLAMA

HAZRETİ YASUO

BURAK GÜNGÖR

TOLGAY XTREME

THEOKOLES

MITHRAIN

COSPLAYER YARIŞMASI ÖDÜLLERİ

Her oyun fuarında olduğu gibi bu fuarda da birbirinden güzel cosplayer arkadaşlar mükemmel yetenekleri ile göz kamaştırdı. İlk üç ödüllerinde taktım edilen CALITTE Oyuncu Koltukları cosplayer arkadaşları bir hayli sevindirdi. Saatlerce süren role playing sergilerinin ardından hem köstümlerinin hem yeteneklerinin hakkını alan dostlarımız CALITTE Oyuncu Koltuğu serisinin hakkını vereceklerdir.

GAMEX ÜRÜNLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir