ÜRÜNLERİNİZİN GARANTİSİ VAR MI?

www.calitte.com adresinden satın almış olduğunuz tüm ürünlerin 1 yıl yasal garanti hakkına 1 yıl da biz ekliyoruz ve 2 YIL garantisi oluyor.

ARIZALI ÜRÜNÜ GARANTİ KAPSAMI DIŞINA ÇIKARAN KULLANIM HATALARI NELERDİR?

Derinin herhangi bir kimyasal ile teması sonucunda yıpranması. Herhangi bir temizlik malzemesi ile silinen ürünün yıpranması. Sert bir cisim ile ürüne yapılan darbeler sonucu oluşan arızalar. Tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.

İADE ŞARTLARI

  1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde OYUNCU KOLTUKLARI’na başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.
  2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
  3. Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:
    • Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
    • Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
  4. Satın alınan ürünlerin “Cayma Hakkı” dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir. Ürünün tekrar satılmasını engelleyecek unsurlar var ise ürün iade kabul edilmeyecektir.