01. Calitte

Özgün tasarıma sahip kaliteli ürünleri son kullanıcıya sunmayı hedeflemiş ve taklitlerden her zaman kaçınmış olan firmamız, sektörde bir çok yenilik yapmış ve öncü olmuştur.

Sektörün örnek alınan firması konumunda bulunan CALITTE özgün tasarımları ile kendi çizgisi belli etmiş ve bu çizgide emin adımlarla ilerlemektedir. Ofis koltukları ve oyuncu koltukları olmak üzere iki alanda faaliyet göstermektedir.

Ürünlerinin arkasında duran firmamızın en büyük özelliklerinden birisi de satış sonrası desteğinin tam ve kesintisiz olmasıdır. Son kullanıcın çıkarlarını ve mutluluğu gözeten firmamız her zaman yardımcı olabilecek profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir.

Bununla beraber misyon olarak konforunuzdan ziyade şıklık bakımından da ürettiğimiz koltuklara büyük bir önem göstermekteyiz.Yani sadece sizi konfor ile sınırlandırmıyor aynı zamanda bulunduğunuz ortam içerisinde şıklık ile sunduğumuz konforu destekliyoruz.

02. Oyuncu Koltukları

Hızla ilerleyen oyun dünyasının en önemli ekipmanlarından birisi şüphesiz oyuncu koltuklarıdır. CALITTE geçmiş yıllardan beri edindiği başarı, tecrübe ve fikirleri Türkiye’nin ilk yerli oyuncu koltuğunu yaparak gösteren firmamız bir çok firmaya örnek olmuştur.

TÜRKİYE’NİN İLK YERLİ TASARIMLI OYUNCU KOLTUĞU firmamız tarafından atılmış en ileri seviye adımlardan yalnızca biridir. Ayrıca çeşitli oyun organizasyonlarına da katılan ve çeşitli etkinlikler düzenleyip cosplayer ve gamer arkadaşlarla ortak çalışan ilk yerli oyuncu koltuğu firmasıdır.

Tasarımı yerli ve özgün olan Harley Serisi oyuncu koltuğu standartların dışında olan estetik ve ergonomi yapı içeren, tamamen sağlıklı ve kaliteli oturum için tasarlandı.

Yani buda demek oluyor ki siz  konforlu bir biçimde oyununuzu oynayıp veya yayınınız içerisinde olduğunuz durumlarda sırtınızı hiç çekinmeden yaslayacağınız bir ekipmanınız mevcut.

03. Ofis Koltukları

Oyuncu koltukları alanından çok daha eski bir geçmişe sahip olduğu ofis koltukları alanında da bir çok yenilik yapan CALITTE sektörde adından sıkça bahsettirmiştir.

Uzun saatler oturarak çalışanlar için, hassas ve detaylı bir şekilde tasarlanan ofis koltukları gelişmiş bir ergonomi yapısına sahiptir. Ergonomi yapısı kadar tasarımların sadeliği ve şıklığı ile bir çok firmaya ilham kaynağı olan firmamızın tasarımları oyuncu koltuklarında olduğu gibi özgün bir yapıdadır.

Türkiye’de bir çok bayisi olan firmamız her geçen gün büyüyen bir aileye sahiptir. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.