>Harley Serisi – Oyuncu Koltuğu
Harley Serisi – Oyuncu Koltuğu2018-11-20T22:21:44+00:00

Harley Serisi detaylı Bilgi

Yeşilin gücü ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Kırmızının asaleti ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Sarının dikkat çekiciliği ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Turkazın bilimi ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Turuncunun heyecanı ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Pembenin tatlılığı ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Beyazın saflığı ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Pembenin tatlılığı ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Yeşilin gücü ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Kırmızının asaleti ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Sarının dikkat çekiciliği ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Turkazın bilimi ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Turuncunun heyecanı ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!
Pembenin tatlılığı ile Harley CX Serisi Oyuncu Koltukları!

Harley serisi

Genel Özellikleri

Harley Serisi – Oyuncu Koltuğu

Uzun süreli bilgisayar kullanımlarında omurga sağlığı için tasarlanan güçlendirilmiş omurga desteği oyuncuların konforlu bir şekilde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Oyuncuların boyun sağlığı için geliştirilen ekstra boyun destek minderi boyun eğrilikleri ve kamburluk gibi boyun tabanlı problemlerini önlüyor.

Oyuncu koltukları kullanım esnasında aşırı ısınmadan kaynaklı terleme ve sonrası koku problemi nefes alabilen poliüretan deri kaplı oyuncu koltukları bu tip sorunları çözüyor.

İleri geri ve yukarı aşağı hareket edebilen 2D kolçaklar oyuncunun her açıda konforlu kullanımı için hazırlanmış.

Klasik koltukların dışında bir mekanizmaya sahip oyuncu koltukları geniş açı ile yatabilen ve kademesiz olarak istenen açıda kilitlenerek kullanılabilen bir yapıda. Kullanılan mekanizmalar ithal olup Avrupa standartlarına sahiptir.

Kullanıcının istediği boyuta göre ayarlanabilen amortisörleri ithal 3-4 Glass tercih edilmiş ve oyuncunun uzun süreli kullanımında kişiyi yormayan bir yapıya sahip.

Deforme ve Paslanmaya karşı dayanıklı renkli metal ayaklar sabit olarak seçilen gövde rengi ile tam bir uyum içinde.

Kullanılan sünger kalıcı şekil almayan ve uzu süreli kullanımlarda herhangi bir bozulmaya uğramayan 28-32 DNS sünger kullanıldı.

Kopma ve sökülmelere karşı dayanıklı fitilli spor dikişler koltuğunda her bir noktasından geçiyor. Markanın logosu boyun destek minderinin işlenmiş.

Ürün 2 yıl garanti kapsamınadır.

Koltuk gövde rengi sabit olarak siyah diğer bölgelerin renkleri kırmızı, turuncu, yeşil, turkuaz, sarı, lacivert pembe ve beyaz olarak 8 renktir.

Boyun – Bel

Boyun sağlığını korumak için geliştirilen ayarlanabilir boyun yastığı ve Oyuncu koltuğunun kendinden bel destekli bölgesi kullanıcının omurga sağlığı için özel olarak tasarlanmış. Kavisli minderi sayesinde kalça bölgesini tam olarak sarar ve ağırlığı eşit olarak dağıtır.

Kol – Ayak

Yukarı aşağı ve ileri geri hareket kabiliyetine sahip 2D kolçaklar yumuşak yapısı ile oyuncunun konforunu sağlamak için tasarlanmış. Yüksek ağırlıklara karşı dayanıklı elektrostatik boyalı metal ayaklar gövde rengi ile aynı renktedir.

Sırt Mekanizma

Harley serisi oyuncu koltukları geniş bir yatma açısı ile oyuncuya konforlu bir kullanımın yanında uzun süreli bilgisayar kullanımında sonra kısa süreli mola verme imkanı sunuyor. İleri–geri yatırılarak oyuncu en rahat ve konforlu pozisyonu kendisi için ayarlayarak kilitleyebilir. 4D amortisörleri sayesinde oyuncu kendi boyuna uygun olarak koltuğu ayarlayarak bel ve sırt ağrısı yaşamaz.

 

 

Deri

Nefes alan deriden imal edilen oyuncu koltukları herhangi bir koku yapmaz. Deri yapısı sebebi ile ateşe karşı dayanıklı ve tutuşmama özelliğine sahiptir. Kolay temizlene bilir bir yüzeye sahip olan oyuncu koltukları suya karşı dayanıklı ve anti bakteriyel özelliğe sahip olduğundan alerjik değildir.

 

Ölçüleri

Koltuk ölçüleri boyu yerden 125cm uzunluğuna, kalça bölgesi 51 cm, yerden mindere olan uzunluk 35cm, minderden boyun kısmına olan yükseklik 90 cm, minder derinliği 55cm ve koltuğun ayaklarını çapı ise 61 cm olarak tasarlanmıştır.

Oyuncu Koltuklarına Git!

Tüm Oyuncu Koltukları Patentli Olup Hakları Tarafımızca Saklanmaktadır.

Oyuncu koltukları alanından çok daha eski bir geçmişe sahip olduğu ofis koltukları alanında da bir çok yenilik yapan CALITTE sektörde adından sıkça bahsettirmiştir.

Uzun saatler oturarak çalışanlar için, hassas ve detaylı bir şekilde tasarlanan ofis koltukları gelişmiş bir ergonomi yapısına sahiptir. Ergonomi yapısı kadar tasarımların sadeliği ve şıklığı ile bir çok firmaya ilham kaynağı olan firmamızın tasarımları oyuncu koltuklarında olduğu gibi özgün bir yapıdadır.

Türkiye’de bir çok bayisi olan firmamız her geçen gün büyüyen bir aileye sahiptir. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki linkten bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik Formu İçin Tıklayın