>Remix Serisi Oyuncu Koltuğu
Remix Serisi Oyuncu Koltuğu2018-11-20T22:33:33+00:00

Remix Serisi detaylı Bilgi

Mavinin ruhu ile Remix RDX Serisi Oyuncu Koltukları!
Sarının dikkat çekiciliği ile Remix RDX Serisi Oyuncu Koltukları!
Mavinin ruhu ile Remix RDX Serisi Oyuncu Koltukları!
Sarının dikkat çekiciliği ile Remix RDX Serisi Oyuncu Koltukları!

Remix serisi

Genel Özellikleri

Remix Serisi Oyuncularda sık görülen omurga problemleri çözmek adına güçlendirilmiş omurga desteği ile omurga sağlığını yanına uzun saatler oyuncuya konforlu bir kullanım sağlıyor.

Oyuncuların bilgisayarda geçirdiği uzun saatler sonrası oluşan boyun ağrılarını önlemek için ekstra boyun destek minderi eklendi.

Uzun süreli kullanımlarda koku yapmasını önlemek ve oyuncuyu terletmemek için koltuk nefes alabilen poliüretan deri ile kaplanarak kişiye keyifli bir kullanım sunuyor.

Uzun süreli her bilgisayar kullanıcısının problemi olan bel ağrılarının önüne geçmek adına oyuncu koltuklarında Yukarı aşağı hareket edebilen ortopedik bel destek minderi kullanılıyor.

2D kolçaklar, dört farklı yöne (ileri-geri-yukarı-aşağı) hareket kabiliyeti ile oyuncuya her noktada rahat bir kullanım sunuyor.

Oyuncu standart belirlenen ölçüler dışında olarak koltuğunu dilediği mesafeye göre ayarlayıp kilitleyerek kullanabilir. Kullanılan mekanizmalar ithal olup Avrupa standartları uygunluğuna sahiptir.

İthal 3-4 Glass amortisörle ile her oyuncu kendi boyuna göre kolaylıkla koltuğunu ayarlayarak uzun süreli performans alabilir.

Paslanma ve dökülme yapmayan dayanıklı metal ayaklar koltukların kullanım ömrünü artırıyor.

Uzun süreli kullanımlarda herhangi bir deforme ya da sönme yapmayan koltukların süngerleri 28-32 DNS dir.

Calitte markasının logosu boyun destek minderinin üzerinde, deformeye karşı dayanıklı fitilli spor dikişler koltuğun tüm bölümlerinde kullanılıyor.

Ürün 2 yıl garanti kapsamınadır.

Ürün renkleri gövde rengi siyah, kırmızı, sarı, mavi ve siyah olarak 5 renktir. Fitil ve logo renkleri sabit olarak beyaz renktedir.

Boyun – Bel

Omurga sağlığını koruyan ayarlanabilir bel destekli minder ve boyun yastığı ile uzun süreli kullanımlarda omurga sağlığını koruyan bir yapıya sahiptir.

Kol – Ayak

Oyuncunun konforunu sağlamak için 2D kolçaklar, tüm yönlere (ileri-geri-yukarı-aşağı) hareket kabiliyetine sahiptir. Metal ayaklar ise yüksek ağırlıklar için dizayn edilmiş olup krom kaplamadır ve uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir.

Sırt Mekanizma

Remix serisi bilgisayar başında geçirilen uzun saatler sonrası kısa süreli molalarda dinlene bilme imkanı sunuyor. Geniş bir yatma açısına sahip olan koltuklar kullanıcının rahat bir şekilde dinlenmesi için tasarlanmış. Bunun yanında kişi boyuna uygun olarak 4D amortisörleri ile istediği boyda koltuğunu konumlandırabiliyor. İthal sırt mekanizması yüksek kalitesi ile sırtın en rahat pozisyonu alabilmesi için istenen açı ayarlanarak kilitlenebilir.

Deri

Ateşe karşı dayanıklı olan deri malzemeden imal edilen Remix serisi koltuklar aynı zamanda anti bakteriyel özelliğe sahip. Nefes alabilen deriden üretilen oyuncu koltukları koku yapma ve kolay temizlenebilme özelilerine de sahip. Deri yüzeyi sayesinde suya karşı dayanıklı yüksek bir dirence sahiptir.

Ölçüleri

Koltuk ölçüleri boyu yerden 125cm uzunluğuna, kalça bölgesi 51 cm, yerden mindere olan uzunluk 35cm, minderden boyun kısmına olan yükseklik 90 cm, minder derinliği 55cm ve koltuğun ayaklarını çapı ise 61 cm olarak tasarlanmıştır.

Oyuncu Koltuklarına Git!

Tüm Oyuncu Koltukları Patentli Olup Hakları Tarafımızca Saklanmaktadır.

Oyuncu koltukları alanından çok daha eski bir geçmişe sahip olduğu ofis koltukları alanında da bir çok yenilik yapan CALITTE sektörde adından sıkça bahsettirmiştir.

Uzun saatler oturarak çalışanlar için, hassas ve detaylı bir şekilde tasarlanan ofis koltukları gelişmiş bir ergonomi yapısına sahiptir. Ergonomi yapısı kadar tasarımların sadeliği ve şıklığı ile bir çok firmaya ilham kaynağı olan firmamızın tasarımları oyuncu koltuklarında olduğu gibi özgün bir yapıdadır.

Türkiye’de bir çok bayisi olan firmamız her geçen gün büyüyen bir aileye sahiptir. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki linkten bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik Formu İçin Tıklayın