>Samurai Serisi – Oyuncu Koltuğu
Samurai Serisi – Oyuncu Koltuğu2018-11-20T16:29:19+00:00

Samurai Serisi detaylı Bilgi

Samurai serisi Oyuncu Koltuğu

Genel Özellikleri

Oyunculara konforlu bir oyun deneyimi sunan güçlendirilmiş omurga desteği konforun yanında sık yaşanan omurga problemlerinin önüne geçiyor.

Bilgisayarda uzun saatler geçiren insanların sıklıkla başına gelen boyun fıtığının önlemek için Samurai serisinde ekstra boyun destek minderi kullanılıyor.

Deri koltuklar özellikle sıcak günlerde havasız kalmadan dolayı terlemeler yapıp hem kullanıcıyı rahatsız eder hem de ürünü kullanım ömrünü azaltır. Bu sebepten bu modelde nefes alabilen poliüretan deri kullanılıyor.

Başta oyuncular olmak üzere bilgisayar başında uzun saatler geçirenlerin en büyük şikâyeti olan bel ağrılarını önlemek için ortopedik bel destek minder her modelde standart olarak sunuluyor.

Farklı kullanım alanlarına göre kullanıcıların rahat bir performans alabilmesi için kolçaklar 2D kademeli ileri geri ve yukarı aşağı ayarlanabilir olarak tasarlanmış.

Kullanılan mekanizmalar ithal olduğundan Avrupa standartlarına uygun ve kullanıcının rahat ettiği mesafeye göre ayarlanabilir kitlenme özelliğine sahiptir.

Kullanıcının boyuna göre ayarlanabilir amortisörler de İthal 3 ve 4 Glass olarak seçilmiş.

Samurai serisinde kolay aşınan ve hızlı leke tutan boyalar yerine dayanıklı elektrostatik boyalı metal ayaklar kullanılmıştır.

Üründe şekil almayan ve ortopedik olarak hazırlanan 28-32 DNS sünger kullanılmıştır.

Bunların yanında sökülmelere karşı dayanıklı fitilli spor dikiş ve markanın özel nakışlı logosu yer almaktadır.

Ürün 2 yıl garanti kapsamınadır.

Ürün renkleri gözde rengi sabit olarak siyah olmak üzere diğer bölgelerde kullanılan renkler kırmızı, turkuaz, sarı ve eşil olarak seçilebilir.

Boyun – Bel

Ayarlanabilir boyun yastığı ile kullanıcıya uzun süreli performans sağlayan oyuncu koltuğu, bunun aynında bel minderi ile dik açılı oturuşlarda bel ağrılarını engeller ve omurga sağlığını korur. Yumuşak oturma minderi sayesinde tüm yük kalçaya binmeyerek diğer bölgelere dağılır ve uzun süreli performans sağlar.

Kol – Ayak

2D kolçaklar oyuncunun konforu için ileri geri ve yukarı aşağı doğru hareket kabiliyetine sahiptir. Krom kaplı metal ayaklar ise yüksek ağırlıklar için dizayn edilmiş olup uzun yıllar deforme olmadan kullanılır.

Sırt Mekanizma

Geniş bir yatma açısına sahip olan Samurai serisi oyuncu koltuğu standartlara uygun ölçülere sahip ve kullanıcıya kısa molalarında dinlenme fırsatı sunar. Farklı boylar için 4D amortisörleri ile kendinize uygun boyu ayarlayabilirsiniz. Kullanılan yüksek kalite ithal sırt mekanizması ile kendinize uygun açıyı seçerek kilitleyebilirsiniz.

Deri

Samurai serisinde kullanılan deri anti bakteriyel özelliğe sahip ve suya karşı dayanıklıdır. Hava almama özelliği sayesinde koku yapmaz ve kolay temizlenebilir. Ateşe karşı dayanıklı olan deri ürünün ateş ile karşı karşıya kaldığında yangın tehlikesini en aza indirir.

Ölçüleri

Koltuk ölçüleri boyu yerden 125cm uzunluğuna , kalça bölgesi 53 cm, omuz bölümü 55 cm, minderden boyun kısmına olan yükseklik 90 cm, minder derinliği 55cm ve koltuğun ayaklarını çapı ise 61 cm olarak tasarlanmıştır.

Oyuncu Koltuklarına Git!

Tüm Oyuncu Koltukları Patentli Olup Hakları Tarafımızca Saklanmaktadır.

Oyuncu koltukları alanından çok daha eski bir geçmişe sahip olduğu ofis koltukları alanında da bir çok yenilik yapan CALITTE sektörde adından sıkça bahsettirmiştir.

Uzun saatler oturarak çalışanlar için, hassas ve detaylı bir şekilde tasarlanan ofis koltukları gelişmiş bir ergonomi yapısına sahiptir. Ergonomi yapısı kadar tasarımların sadeliği ve şıklığı ile bir çok firmaya ilham kaynağı olan firmamızın tasarımları oyuncu koltuklarında olduğu gibi özgün bir yapıdadır.

Türkiye’de bir çok bayisi olan firmamız her geçen gün büyüyen bir aileye sahiptir. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki linkten bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bayilik Formu İçin Tıklayın